На Дніпропетровщині через російські атаки загинули двоє людей, ще троє – поранені, повідомив голова обласної військової адміністрації Олександр Ганжа.
За його даними, сили РФ майже 50 разів атакували чотири райони області безпілотниками та артилерією.
Ганжа повідомив, що на Нікопольщині через російські обстріли загинув 60-річний чоловік, також 64-річний чоловік госпіталізований у стані середньої тяжкості, 79-річна жінка та 17-річний хлопець лікуватимуться амбулаторно.
Також людина загинула у Синельниківському районі, додав голова ОВА.
Російські військові регулярно з різних видів озброєння – ударними БпЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакують українські міста і цивільну інфраструктуру в усіх регіонах України.
Українська влада і міжнародні організації кваліфікують ці удари як воєнні злочини Російської Федерації і наголошують, що вони мають цілеспрямований характер.
Обстріли систем життєзабезпечення населення і закладів охорони здоров’я з метою позбавити людей електроенергії, тепла, водопостачання, зв’язку, медичної допомоги й інших необхідних умов для життя є ознакою геноцидних дій. Під час широкомасштабної війни Росія вчиняє щодо громадян України усі види злочинів, які можуть підпадати під визначення геноциду, вважають правники, дослідники геноцидів і правозахисники..
Комментариев нет:
Отправить комментарий
Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.